Įprastai blakstienos priauginamos per visą akies voko ilgį (tai vadinama pilnu blakstienų priauginimu). Be to, ši procedūra kur kas ilgesnė nei blakstienų kampučių priauginimas. Trunka vidutiniškai porą valandų, kai blakstienų kampučių – vos pusvalandį. Žinoma, skiriasi ne tik procedūros trukmė, tačiau ir efektas. Šiuo atveju dirbtinės blakstienos yra klijuojamos tik akių kampučiuose (kaip ir įprasto priauginimo metu – ant kiekvienos natūralios blakstienos atskirai). Artėjant prie nosies dirbtinės blakstienos vis mažėja, kol galiausiai, maždaug ties akies viduriu, jau yra visai neklijuojamos. Be abejo, tai taip pat suteikia Jūsų blakstienoms apimties bei sodrumo. Ir, žinoma, vizualiai didina akis, tad žvilgsnis atrodo gilesnis ir išraiškingesnis. Blakstienų kampučių priauginimas yra gana populiari procedūra, nes ne tik užtrunka trumpiau nei pilnas blakstienų priauginimas, tačiau turi dar ir kitų neginčijamų privalumų. 

Blakstienų kampučių priauginimas -

pagrindiniai procedūros privalumai Kiekvienai skubančiai moteriai svarbu, kad grožio procedūros neužimtų per daug laiko. Taigi, ko gero, pats svariausias privalumas ir yra trumpas procedūros atlikimo laikas. Tačiau tai tikrai ne viskas. Blakstienų kampučių priauginimas puiki išeitis toms, kurios nori išbandyti blakstienų priauginimą, tačiau nesiryžta to atlikti ant visų blakstienų. O rezultatas vis tiek juntamas – tušu nereikia tepti visų blakstienų, tik natūraliąsias. Taip pat ši paslauga turėtų būti patraukli moterims, kurios nori vešlesnių blakstienų, tačiau palaiko natūralumo idėją. Priauginus tik blakstienų kampučius jos atrodo kur kas natūraliau. Tad pagrindiniai šios procedūros privalumai akivaizdūs: ją atlikti trunka išties neilgai, rezultatas matomas beveik taip pat puikiai, kaip ir atlikus pilną blakstienų priauginimą, sutaupote grožio priemonėms, nes reikia naudoti mažiau tušo ir svarbiausia – išsaugote natūralią išvaizdą.

Blakstienų kampučių priauginimas ir korekcija

Atlikus tiek pilną, tiek kampučių priauginimo procedūrą būtina tinkama jų priežiūra. Svarbiausia – laiku atlikti blakstienų korekciją. Tik tokiu atveju galėsite džiaugtis gražiomis ir ilgomis blakstienomis. Kreipkitės ir patarsime, kada geriausia atlikti šią procedūrą.