Nusprendėte prisiauginti blakstienas, tačiau nerimaujate dėl priežiūros? Leiskite, atspėsime, manote, kad laiko visai nesutaupysite, nes kiekvieną rytą lygiai taip pat teks plušėti prie veidrodžio kaip anksčiau, jas dažant akių tušu? O gal kiekvieną savaitę teks rūpintis jų korekcija ir priežiūra, kad blakstienos atrodytų nepriekaištingai? Ir vėl kelias valandas sėdėti grožio studijoje, kol Jums bus suteiktos šios paslaugos? Na, tokiu atveju Jūs esate visiškai neteisi. Pirmiausiai dėl to, kad blakstienų korekcija tikrai netrunka tiek, kiek jų priauginimas. Na, o ir atlikti ją reikia ne taip dažnai. Paprastai pakanka pas savo grožio specialistę apsilankyti kartą per mėnesį. 
 
Juk tai nėra taip dažnai, ypač turint omeny, kad visą tą mėnesį Jums neteks rūpintis blakstienų tušu ir raukytis prieš veidrodį mėginant ankstų rytą jas tinkamai pasidažyti. Tai išties puiki ir daug laiko neatimanti investicija toms, kurios kiekvieną dieną nori nepriekaištingai dailiai sutvarkytų blakstienų.  

Blakstienų korekcija ir jos dažnis

Vidutiniškai blakstienų korekcija atliekama kartą per mėnesį. Apsilankius salone Jums bus atliekama nesudėtinga ir neilgai trunkanti procedūra. Jos metu bus pašalintos nuaugusios ar atsiklijavusios blakstienos ir į jų vietą pritvirtintos naujos ir dailios. Daugeliui moterų kyla klausimas, nuo ko priklauso, kada reikia atlikti blakstienų korekcija? Žinoma, į specialistus kreiptis reikia tada, kai Jūsų netenkina tai, kaip jos atrodo.

O tai, kaip dažnai šią procedūrą reikia atlikti priklauso tik nuo Jūsų organizmo, kitaip tariant, nuo to, kaip greitai Jūsų blakstienos auga. Logiška, kad toms, kurių blakstienos auga lėčiau ir korekciją reiks atlikti rečiau.

Blakstienų korekcija pas mus

Vos pastebėjus, kad blakstienos nuaugo, atrodo netolygiai ir lyg nupešiotos, žinokite, atėjo metas korekcijai. Jei tai atsitiko vos prisiauginus blakstienas, vadinasi, procedūra Jums buvo atlikta naudojant prastas priemonės. Jei norite, kad taip nenutiktų – kreipkitės į mus ir blakstienų korekciją

Jums atliksime greitai ir kokybiškai. Paprastai ši procedūra trunka apie 1 val. 30 minučių. Yra tikrai neskausminga ir nesudėtinga. Korekcija ir blakstienų priauginimas Vilniuje esančiame salone – tai Jūsų grožio garantas.