Kiekvienai, nusprendusiai pasinaudoti grožio procedūra ir prisiauginti blakstienas, kyla klausimas – kaip jas reiks nuimti? Daugeliui ši mintis atrodo gąsdinanti ir kelia nerimą. Dažniausiai ši procedūrą atrodo bauginanti dėl galimo skausmo ar žalos tikrosioms blakstienoms. Tačiau jei ir esate kada nors tai girdėjusius, neabejokite, tai buvo tik mitas. Galime Jus nuraminti ir patikinti – blakstienų nuėmimas saugi ir visiškai neskausminga procedūra. Jos metu dirbtinės blakstienos pašalinamos itin atsargiai ir švelniai. Blakstienų nuėmimas atliekamas naudojantis dviem pincetais, vienu iš jų prilaikoma natūrali Jūsų blakstiena, o kitu – nuimama dirbtinė. Ši procedūra neturėtų kelti jokio streso ir baimės, ji nekelia jokio skausmo, o be to, vyksta gana greitai. Tad jei nutarėte šiek tiek pasigražinti ir prisiauginti blakstienas, galite drąsiai kreiptis. Tokia pat nesudėtinga ir neskausminga kaip priauginimas yra ir blakstienų nuėmimo procedūra (tik, tiesa, blakstienų priauginimas trunka ilgiau nei nuėmimas). Pamirškite vaikystėje girdėta frazę, jog grožis reikalauja aukų, pažadame, kad tikrų profesionalų rankose nejausite diskomforto ar kitų nemalonių pojūčių.

Blakstienų nuėmimas ir jų priežiūra

Nors blakstienų nuėmimas yra nesudėtinga procedūra, ją atlikus reikalinga tam tikra blakstienų priežiūra. Kad pastarosios būtų dar tvirtesnės ir ilgesnės patariama jas tepti po blakstienų nuėmimo naudoti skirtu aliejumi ar geliu. Šios priemonės praturtintos reikalingiausiais vitaminais, todėl natūralios Jūsų blakstienos kaip mat taps vešlesnės ir švelnesnės. Tik nepagalvokite, kad dirbtinės blakstienos ar juo labiau jų nuėmimo procedūra kokiu nors būdu alina natūraliąsias. Taip tikrai nėra. Tiesiog tinkamai blakstienų, kaip ir veido ar bet kurios kitos kūno vietos priežiūrai reikalingos tam tikros priemonės. O tinkamai prižiūrint dirbtines blakstienas jas galima nešioti nuolat, be jokio žalos.

Savarankiškas blakstienų nuėmimas

Pats blogiausias dalykas, kokį tik galite sumanyti – savarankiškas blakstienų nuėmimas. To daryti nerekomenduojame net ir labai pasitikint savo jėgomis ar manant, kad žinote, kaip ši procedūra turi būti atliekama. Kodėl? Atsakymas labai paprastas. Tokiu būdu neabejotinai padarysite daugiau žalos, nei naudos. Dirbtines blakstienas Jūs, žinoma, nuimsite, tačiau natūraliąsias galite stipriai pažeisti.