Blakstienų priauginimas: vien privalumai ar yra ir trūkumų?

Kalbant apie blakstienų priauginimą, paprastai pabrėžiami šios procedūros privalumai: lengva priežiūra, nepriekaištingas rezultatas ir pan. Tačiau kaip dažnai aptariami ir trūkumai? Niekam ne paslaptis, kad kaip ir visi kitą, blakstienų priauginimas jų taip pat turi.

Didžiausi blakstienų priauginimo trūkumai

Išgirdus apie trūkumus, ko gero, pirma į galvą šovusi mintis yra alergija. Iš dalies tai tiesa, tačiau paprastai alerginė reakcija yra laikina, greitai praeina (daugiau informacijos apie tai galima rasti SOS ašaroja akys), o sunkumų gali kilti dar ir kitokių. Trumpai apie juos:

  • Kasdienė priežiūra. Valant makiažą ar tiesiog prausiantis, negalima akių trinti, taip pat valyti riebiomis priemonėmis. Tam geriausia naudoti losjoną ar pienelį. Vengti reikėtų ir riebių kremų, veido aliejaus bei panašių priemonių, kurios gali neigiamai paveikti blakstienų klijus. Moterims, kurių oda aplink akis apskritai linkusi riebaluotis, patariama kuo įmanoma labiau sumažinti riebalų kiekį: odą dažniau valyti tam skirtomis priemonėmis, naudoti birią pudrą ar kitus reikmenis, kad būtų maksimaliai sumažinta blakstienų ir riebalų sąlyčio tikimybė.
  • Kontaktiniai lęšiai. Tikėtina, kad nešiojančioms kontaktinius lęšius, priaugintos blakstienos laikysis trumpiau. Kodėl taip yra? Dedant ir išimant lęšius reikia kilstelėti akies voką – patempti blakstienas. O kuo dažniau jos yra liečiamos, paprastai tuo prasčiau laikosi.
  • Pirtys. Mėgstančioms pirtis, priaugintos blakstienos gali tapti tikru priešu, mat apsilankymo pirtyje trukmę reikėtų riboti maksimaliai (geriausia vienu kartu pabūti ne ilgiau nei 5 minutes). Priešingu atveju blakstienos gali ne tik atsiklijuoti, tačiau ir išsitiesinti.
  • Priauginimo nutraukimas. Nors kone pats menkiausias iš trūkumų, bet diskomfortą vis dėlto gali kelti. Atsisakius blakstienų priauginimo, ypač jei ši procedūra buvo atliekama gana ilgą laiką, gali būti sunku priprasti prie natūraliųjų – palyginus su turėtomis jos gali atrodyti menkutės, plonutės. Žinoma, tai tik laiko klausimas ir be jokios abejonės greitai vėl priprasite.

Nepaisant to, daugelis moterų renkasi blakstienų priauginimą. Veikiausiai taip yra todėl, kad galimybė atsisakyti blakstienų tušo, vizualiai pakeisti akių formą, nesibaiminti, kad įlipus į baseiną nuvarvės tušas ir daugelis kitų privalumų gerokai nusveria trūkumus.