Dar 5 minutes...

Dar bent 5 minutes... O po to dar 5… Na ir galbūt dar... Ir taip iki pat paskutinės minutės, kuomet tenka paaukoti net pusryčius, kad spėtumėt į autobusą ir laiku atsidurtumėt darbe. Vis dėlto, šio to net ir vėluojant atsisakyti nevalia – tai makiažas. Na, o kad tai neatimtų brangaus laiko, siūlome pasinaudoti keletu triukų, kurie padės greitai ir lengvai pasidaryti nepriekaištingą makiažą.

Kremas su atspalviu

Kremas su atspalviu (priklausomai nuo odos tipo galima rinktis BB – į riebumą linkusiai odai – arba CC – normaliai ir sausokai odai) yra tikras išsigelbėjimas, kai nėra laiko makiažą atlikti kruopščiai ir padengti veido pagrindu. Kremas su atspalviu kur kas lengviau tepamas, nereikia naudoti nei makiažo bazės nei kremo prieš jį tepant. Nereikia vargti, norint jį tolygiai paskirstyti, tačiau jis puikiai maskuoja veido odos trūkumus. Tiesa, kremas su atspalviu gali ir neišsilaikyti visą dieną, todėl ypač turinčioms riebesnę veido odą rekomenduojama iš karto jį padengti ir mineraline pudra ar blizgesnį maskuojančia priemone.

Blakstienų priauginimas

Apie tai kalbėta jau ne kartą, tačiau kalbant apie greitą makiažą verta trumpai pakartoti. Blakstienų priauginimas suteikia galimybę išvengti kas rytinio blakstienų dažymo tušu, kovos su gumuliukais ar sulipusiais plaukeliais. Jokio laiko gaišimo prieš veidrodį, žvilgsnis kerintis vos nubudus.

Akių pieštukas

Akių pieštukas skubant? Taip, tokiu atveju kaip tik akių pieštukas gali tapti išsigelbėjimu. Ir dar kokiu! Ar galėtumėt patikėti, kad vos per kelias minutes galima akių vokus padabinti dūminiu makiažu? Viskas, ką reikia padaryti, akių pieštuku apvesti viršutinio voko kontūrą ir tuomet ausų krapštuku atsargiai jį išsklaidyti.

Skaistalai

Skaistalai yra baigiamasis akordas. Jie suteikia ryškumo, pabrėžia veido formą ir kitus makiažo elementus. Tik svarbu juos taisyklinga padengti. Skaistalai turėtų būti dengiami apvaliu šepetėliu (geriausia kiek mažesniu nei vidutinis), juo kelis kartus brūkštelint per viršutinį skruostikaulį įstrižai. Skaistalų atspalvį pasirinkite pagal savo odos spalvą, nei per tamsų, nei per rausvą.

Ką gi, vos keli štrichai ir štai, Jūs jau pasiruošusi!