Į ką vyrai atkreipia daugiausiai dėmesio

Žinoma, pirmiausia moteris turi patikti ir būti graži pati sau, tačiau ne paslaptis, kad išmėgindamos įvairius grožio triukus, jos tikisi atkreipti vytų dėmesį, sulaukti komplimentų būtent iš jų. Atliktų apklausų metu buvo išskirti keli bruožai, kurie vyrams patinka labiausiai. Ar galėtumėte patikėti, kad tai...

Nagai

Gali pasirodyti keista, tačiau vyrų dėmesį akimirksniu patraukia moters nagai, tiksliau, jei jie nulakuoti raudona spalva arba esate pasidariusi prancūzišką manikiūrą. Daugumos vyrų teigimu, raudona spalva (nesvarbu kokiu atspalviu ir kiek intensyvia) dengti atrodo labai seksualiai, o štai prancūziškas manikiūras – ypač moteriškai.

Lūpos

Daugelis moterų mano, kad kaip ir nagai, taip ir lūpos, vyrams labiausiai patinka dažytos raudonai. Tačiau apklausos rodo kiek kitaip. Rezultatas iš tiesų stebinantis, nes dauguma vyrų nurodo, kad patraukliausia moteris ta, kurios lūpos padažytos natūralios (nude) spalvos lūpdažiu. Abejojate, ar Jums tai tinka? Išmėginkite lūpų dažų ir pieštuko derinį, skirtingus atspalvius (lūpdažis gali būti rusvas, rausvas…)

Plaukai

Ko gero didžioji dalis moterų sutiktų, kad plaukai yra tai, kas tiesiog veda vyrus iš proto. Ir šį kartą veikiausiai nestebina, kad tyrimų duomenis vyrams labiausiai patinka kiek ilgesnį, švelniai banguoti, lengvomis garbanomis ant pečių krentantys moterų plaukai. Įdomu tai, kad net jei moteriai akivaizdžiai kur kas labiau tinka trumpi plaukai, vyrai nurodo, jog ilgi vis tiek atrodo gražiau.

Kvepalai

Kvepalai, o gal tiksliau jų aromatas – tai tarsi moters vizitinė kortelė, kuri vyrams palieka neišdildomą įspūdį. O jei norite, kad jis tikrai toks ir būtų – reikėtų rinktis gėlių natas, kurias vyrai sieja su moterišku švelnumu.

Blakstienos

Mažai ką stebina, kad šiame sąraše atsidūrė ir blakstienos, tačiau gali nustebinti tai, kad, anot vyrų, blakstienų priauginimas nėra pats geriausiais sprendimas. Taip yra dėl to, kad pastariesiems neatrodo gražu masyvios, akis apsunkinančios, sunkiai pakeliamos blakstienos. Vis dėlto, sutinka, kad jas paryškinti reikėtų, bet priauginant rinktis kuo natūraliau atrodančias.