Jei vyras renkasi aromatą

Ar kada susimąstėte, kad kvepalai – ne vien malonus dvelksmas, tai ir savotiškas charakterio atspindys. Jų pasirinkimą lemia žmogaus pomėgiai, būdas ir panašūs dalykai. Šiais laikais kvepalų asortimentas išties platus ir nors moteriški aromatai gerokai lenkia vyriškųjų pasirinkimą, šį kartą būtent apie pastaruosius. Ką aromato pasirinkimas pasako apie mūsų mylimus vyrus?

Jei vyras renkasi muskato ar rytietiškų smilkalų aromatus...

Jei vyras renkasi muskato riešuto aromatą ar rytietiškas natas, veikiausiai jis yra linkęs į romantiką. Tai galantiškas, taktiškas vyras, kuriam įprasta laikytis etiketo normų, švelniai elgtis su moterimi. Tokius kvapus mėgstantys vyrai yra paslaugūs ir mandagūs, visada atsišaukia į pagalbos prašymą.

Jei vyras renkasi citrusų ar baziliko aromatus...

Jei vyrui patinka citrusinių vaisių be egzotiškojo baziliko dvelksmas, jis yra energingas, pasitikintis savimi ir randantis išeitį bet kokioje situacijoje. Tokiam vyrui nėra nejaukių akimirkų, jis visada randa ką pasakyti, susibūrimu ir susitikimų metu yra dėmesio centre. Tokius kvapus mėgstantis vyras niekada neleidžia nuobodžiauti, jis veržlus, jam niekada nestinga drąsos.

Jei vyras renkasi imbiero ar levandų aromatus...

Jei vyras pirmenybę teikia imbiero, levandų kvapams, veikiausiai jį būtų galima pavadinti tikra atgaiva sielai. Ryškiausios ir geriausios tokio vyro savybės – atvirumas, gebėjimas išklausyti ir pralinksminti. Vyrai, kurie renkasi imbierą ir levandas, tiesiog trykšta gera energija, kuria bemat užkrečia ir kitus. Tai smagūs pašnekovai, ištikimi draugai su kuriais visada galima atsipalaiduoti ir smagiai praleisti laiką.

Jei vyras renkasi pipirų ar kardamono aromatus...

Jei vyrui priimtiniausi prieskoninių augalų, tokių kaip pipirai, kardamonai aromatas, reikalą turime su tikru lyderiu. Pasitikėjimas savimi ir užsispyrimas galėtų būti antras tokio vyro vardas. Jis atkakliai siekia savo tikslų, jis randa būdą kaip sutarti su aplinkiniais. Prieskonių dvelksmą mėgstantys vyrai labai vertina namų ir šeimos šilumą, yra šeimyniški, brangina ir vertina savo moteris.

Jei blakstienų priauginimas atskleidžia moters žavesį, tai kvepalai gali išduoti kur kas daugiau vyriško charakterio ypatybių. O kokį aromatą renkasi Jūsiškis? Ar tai atspindi jo būdą?