Kaip kovoti su riebia veido oda. 3 patarimai

Kankina riebi veido oda? Vos prasidėjus dienai ji tiesiog blizga, o ką jau kalbėti apie jos pabaigą? Negelbsti ir maskavimo priemonės, kurios, atrodo, nubėga kartu su riebalų pertekliumi? Štai 3 patarimai, galintys padėti įveikti šį priešą.

Riebalų perteklių sugeriančios priemonės

Specialios riebalų perteklių sugeriančios priemonės – servetėlės, daugeliui moterų, kurias kankina riebi veido oda, tapo tikru išsigelbėjimu. Jos neužima daug vietos, todėl kasdien galima nešiotis rankinėje. Jas paprasta naudoti – tiesiog priglausti prie veido, tų vietų, kuriose riebalų sankaupos didžiausios ir palaikyti prispaudus kelias sekundes. Kritiniu atveju, jei pašalinti riebalus reikia tuoj pat, o tokių servetėlių neturite, puikiai galite pritaikyti ir įprastas vienkartines nosinaites, tiesiog reikėtų atskirti jų sluoksnius ir prie veido dėti po vieną.

Dekoratyvinė kosmetika kurianti matinį efektą

Renkantis dekoratyvinę kosmetiką, labai svarbu atkreipti dėmesį, ar ji tikrai kuria matinį efektą. Kartais moterys daro didžiulę klaidą kompaktinę pudrą rinkdamosi aklai, manydamos, kad šia savybe pasižymi jos visos. Deja, taip nėra. Ie jei norite kuo ilgiau išvengti veido odos blizgesio, rekomenduojama pasidomėti, ar kompaktinė, biri pudra tikrai jį sulaiko.

Būtinas drėkinimas

Gali pasirodyti tikra kvailystė, tačiau riebi oda taip pat būtinai turi būti drėkinama. Priešingu atveju, ėmus ją sausinti, riebalavimosi problema gali tapti tik ūmesne ir sunkiau įveikiama. Žinoma, drėkinimo priemones reikėtų rinktis riebiai odai. Taip pat rekomenduojama išmėginti ir jautriai odai skirtus produktus, kurie, tikėtina, nuramins ir numalšins uždegimus. Oda ims mažiau riebaluotis, o šis efektas turėtų būti ilgalaikis.

Ir galiausiai...

Šie patarimai, nors labai veiksmingi, nėra tikrasis problemos sprendimas. Visada geriausia išsiaiškinti, kodėl oda linkusi riebaluotis ar rausti. Tik nustačius tikrąsias priežastis bus galima rasti veiksmingiausią išeitį, padėsiančią visam laikui normalizuoti odos būklę. Apie tai, be abejonės, geriausia pasitarti su dermatologu ar kosmetologu.
Tiesa, riebios odos savininkėms yra ir viena gera žinia – ateityje raukšles jas kankins kur kas mažiau nei sausą odą turinčias moteris.
Beje, nuo riebalų reikėtų saugoti ir dirbtines blakstienas, nes dėl intensyvaus sąlyčio blakstienų priauginimas gali laikytis trumpiau.