Misija: susigrąžinti antakius

Vešlūs ir natūralūs antakiai jau kurį laiką yra tapę neatsiejama nepriekaištingo įvaizdžio dalimi. Tai ne tik madinga, tačiau ir puošia, be to, taisyklingai parinkta jų forma padeda išryškinti akis, vizualiai jas padidinti, pakelti ar suteikti kitų norimų savybių. Deja, kai kurios moterų negali pasigirti turinčios tokius antakius: jie būna pažeisti dar jaunystėje, netinkamai prižiūrimi ne vienerius metus, todėl liaujasi augę - dalinai, ruožais ar visiškai, tampa silpni, ploni. Ar tai reiškia, kad nebėra išeities? Ką tokiu atveju reikėtų daryti ir kaip susigrąžinti antakius? Keletas paprastų patarimų.

Augimą spartinančios priemonės

Pradėti reikėtų nuo augimą spartinančių priemonių – naudojamų išoriškai arba papildų. Siekiant kuo greičiau susigrąžinti antakius, jie turėtų būti tepami augimą skatinančiomis priemonėmis, kurių sudėtyje yra peptidų. Taip pat galima vartoti vitaminą B7 arba kitus papildus, kurių sudėtyje jo yra. Pastarieji skatina plaukų augimą apskritai.

Liaukitės pešioti

O tai gali pareikalauti didžiausių pastangų... Norint atsiauginti antakius, reikėtų jų visiškai neliesti. Tiesa, prasidėjus šiam procesui, pastarieji augs netolygiai, į skirtingas puses, pavieniai skirtingose vietose, tačiau visa tai būtina iškentėti. Pradėjus pešioti plaukelius, tikėtina juos tik dar smarkiau pažeisti ir antakių susigrąžinimą atitolinti.

Svarbu – intensyvi priežiūra

Šioje situacijoje nepaprastai pagelbėti gali vienas paprastas dalykas – tai šveitimas. Šveičiant veidą šveitikliu, reikėtų nepamiršti pašveisti ir pastarųjų. Šios procedūros metu intensyviai aktyvinama kraujotaka, įvairių audinių regeneracija, todėl ir tikimybė, kad antakiai ims augti sparčiau, gerokai išauga.

Kol ataugs...

Deja, bet net ir paisant visų šių rekomendacijų, stipriai pažeistų antakių ataugimo procesas yra išties ilgas. Na, bet be juk nebūsi (priešingu atveju visapusio Jūsų grožio atskleisti nepadės net ir blakstienų priauginimas), todėl galima imtis gudrybių ir trūkumus užmaskuoti. Dar neataugusius ar ataugusius netolygiai antakius galima padailint antakių pieštuku bei šešėliais. Svarbu nepamiršti tik vieno dalyko – šių priemonių spalva turi sutapti su Jūsų plauko spalva, antraip rezultatas gali būti dar blogesnis nei trūkumų nemaskuojant.