Populiariausi mitai apie blakstienų priauginimą

Nors blakstienų priauginimas jau pelnė ne vienos moters simpatijas ir nepasitikėti šios procedūros veiksmingumu bei saugumu priežasčių nėra, tačiau apie neva žalingą priauginimo poveikį vis dar sklando gajūs mitai. Štai dalis iš jų:

Pirmasis mitas.  Po priauginimo dirbtinės blakstienos laikosi tik vieną dieną

Iš tikrųjų tai visiška netiesa. Kokybiškai atliktas blakstienų priauginimas užtikrina puikų rezultatą, kurį išsaugoti pavyksta tikrai ne vieną savaitę. Kaip ilgai blakstienos laikysis ir kada reikės atlikti jų korekciją, priklauso nuo natūralių klientės blakstienų savybių, tačiau bent dvi savaites išvaizda bus nepriekaištinga, o paprastai rezultatas išsilaiko iki mėnesio.

Antrasis mitas. Dirbtinės blakstienos apsunkina akies voką, trukdo mirksėti

Dirbtinės blakstienos gaminamos iš itin lengvų medžiagų, idant nesukeltų diskomforto ir neapsunkintų mirksėjimo. Galbūt iš baimės, kad tai gali nutikti, šis mitas ir kilo. Dėl pažangių šiuolaikinių technologijų, dirbtinės blakstienos sveria ne daugiau nei natūraliosios, todėl akies vokų jos tikrai neapsunkina.
Iš karto po procedūros, ypač jei ji Jums buvo atliekama pirmą kartą, šioks toks diskomfortas gali būti juntamas, tačiau tai tikrai nėra skausmas ar sunkumas (juk prisiauginus nagus, skausmas taip pat nejuntamas). Prie šio pokyčio kūnas greit pripranta ir paprastai neprireikia nė valandos, kad apie atliktą procedūrą primintų tik žavingas atspindys veidrodyje, o ne keisti pojūčiai.

Trečiasis mitas. Priaugintos blakstienos kenkia natūraliosioms ir akims

Tai – kone gajausias mitas apie blakstienų priauginimą ir galbūt turėtų būti paneigtas iš pat pradžių, tačiau tikėtina, kad daugelis jau žino, jog tai netiesa. Dirbtinis blakstienų priauginimas, vos atlikus procedūrą, gali šiek tiek alergizuoti itin jautrias akis, tačiau šie nemalonūs pojūčiai yra laikini ir greitai praeina. Jei meistras yra kvalifikuotas, naudoja kokybiškas medžiagas, tai užtikrina, kad joks pavojus nei akims, nei blakstienoms tikrai negresia.
Jei vis dėlto abejojate, kad ši procedūra nesukels žalingo poveikio, visada galite paprašyti, kad procedūrą atliekantis meistras priaugintų jums kelias bandomąsias blakstienas, tokiu atveju abejonių neturėtų likti.