Populiariausi mitai apie blakstienų priauginimą II

Tęsiame nepagrįstų mitų apie blakstienų priauginimą griovimą ir šį kartą siūlome susipažinti su dar keliais iš jų (pirmąją dalį apie populiariausius mitus galite rasti čia).

Ketvirtas mitas. Priaugintos blakstienos negali atrodyti natūraliai

Neretai galima išgirsti kalbant, kad priaugintos blakstienos iš karto rėžia akį, negali atrodyti natūraliai. Tačiau tai netiesa. Daugeliu atveju praeiviai gali net nesuprasti, kad akys puoštos dirbtinėmis blakstienomis, jei tik klientė to pageidauja. Be abejonės, tai priklauso ir nuo meistrės gebėjimų, įgūdžių, tačiau jei procedūra atliekama profesionalės, sunkumų padaryti taip, kad priaugintos blakstienos atrodytų kaip natūralios, visiškai neturėtų kilti.

Penktas mitas. Dėl blakstienų priauginimo kenčia gyvūnai

Tai, galbūt, vienas retesnių mitų, tačiau išgirdus net ir tai, reikėtų žinoti, kad gyvūnų kankinimas ir blakstienų priauginimas neturi nieko bendra. Tad iš kur šitas mitas kilo? Veikiausiai jo pagrindu tapo tam tikrų procedūrų pavadinimai – tai nutrijiškas ir sabališkas blakstienų priauginimai, kurių metu, anot mito skleidėjų, naudojamas šių gyvūnų kailiukas ar kitos dalys. Tačiau nereikėtų apsigauti ir patikėti tokiomis kvailystėmis, nes dirbtinės blakstienos tikrai negaminamos iš gyvūnų kailio. Vis dėlto, šį tą bendro su juo turi. Nutrijiškas ir sabališkas blakstienų priauginimai tokį pavadinimą gavo dėl to, kad šių procedūrų metu naudojamos priauginamos blakstienos struktūriškai yra panašios į minėtų gyvūnų kailį. Tačiau tai vienintelis juos siejantis bruožas.

Šeštas mitas. Spalvotų blakstienų priauginimas – tik į cirką

Kol daugeliui įvairiaspalvių dirbtinių blakstienų priauginimas vis dar yra negirdėta naujiena, kai kas jau yra spėjęs susidaryti apie tai neigiamą nuomonę. Be jokios abejonės, ryškių spalvų, ilgų, masyvių blakstienų priauginimas iš tikrųjų atrodytų teatrališkai ir, ko gero, būtų labiau tinkamas pasirodymams scenoje, nei vaikščioti gatvėje, tačiau spalvotos blakstienos – nebūtinai sceninio įvaizdžio dalis. Visada galima rinktis ir ne tokius ekstravagantiškus variantus. Neryškių tonų blakstienos gali atrodyti taip  pat natūraliai kaip ir tradicinės juodos, ypač, jei jos priderintos prie akių spalvos. Tik tokiu atveju nereikėtų persistengti su vokų šešėliais, nes akys ir taip atrodys kur kas ryškesnės.